Gert van Oortmerssen
-
Website
gertvanoortmerssen.nl -
Ervaring als (kunst)docent
Ja -
Maakt werk in opdracht
Ja
Gert van Oortmerssen
Gert van Oortmerssen studeerde Kunstgeschiedenis (RuG 1982-1988) en volgde tegelijkertijd de avondopleiding aan kunstacademie Minerva (1984-1989), eveneens in Groningen. Hij studeerde cum laude af in het vakgebied interdisciplinaire kunst. Hij is tevens werkzaam als restaurator van erfgoed, in het bijzonder erfgoed uit archeologische opgravingen.
De inspiratie voor zijn werk komt enerzijds voort uit de Kunstgeschiedenis (inhoudelijk, filosofisch) en anderzijds uit de object-based materialiteit van archeologische objecten: denk aan vervalprocessen, corrosie op metalen, sporen in de bodem.
Van Oortmerssen werkt in langlopende series waaraan met intervallen wordt gewerkt. Stijl en medium zijn daarbij geen doel op zich. Als gevolg daarvan kunnen werken zowel abstract als figuratief lijken, vormgeving of installatie zijn.
Voor vragen kunt u contact opnemen via info@gertvanoortmerssen.nl